Засідання робочої групи Палати з питань готельного бізнесу та туризму

demo

Порядок денний:

10 березня відбулось чергове засідання Робочої групи Палати з питань готельного бізнесу та туризму, присвячене актуальним питанням розвитку туристичної індустрії. 

Марина Римаренко, співголова Робочої групи, Senator Apartments, коротко окреслила основні пріоритети Робочої групи на 2015 р., зокрема, щодо відміни віз для в’їзду в Україну для окремих країн, запровадження електронних віз та вдосконалення державної інформаційної політики. Зокрема, необхідним є краще представлення безпекової ситуації в Україні. Валерія Луйк, співголова Робочої групи, Sky Travel HRG Ukraine додала, що заходи із валютного регулювання, запроваджені Національним банком України, перешкоджають діяльності туристичних агенцій та авіакомпаній. 

Далі учасники зустрічі обговорили концепцію зустрічі Клубу ділових подорожей, що попередньо запланована на середину квітня. 

На завершення зустрічі, учасники обговорили запуск Travel Alerts Bulletin. Передбачається, що публікація вміщатиме в собі інформацію із офіційних джерел щодо безпекової ситуації в країні та іншу важливу для подорожуючих інформацію.