Законопроект №2168а щодо підвищення ефективності системи контролю за економічними концентраціями прийнято Верховною Радою

26 січня законопроект №2168а «Про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" (щодо підвищення ефективності системи контролю за економічними концентраціями)» було прийнято Верховною Радою України. 

Палата підтримувала законопроект та активно долучилась до роботи над ним. Зокрема, велика частина пропозицій, поданих Палатою, були враховані в остаточному тексті законопроекту, прийнятому Парламентом. Зміни, внесені цим законопроектом, після набуття чинності призведуть до виведення з-під контролю Антимонопольного комітету України значної кількості економічних концентрацій та зроблять процес отримання дозволу більш прозорим та зрозумілим для заявників. 

Водночас, Палата продовжуватиме роботу над подальшою дерегуляцією та приведенням чинного антимонопольного законодавства у відповідність до міжнародних стандартів. 

Ми висловлюємо свою подяку експертам Робочої групи Палати з питань антимонопольного законодавства за їх активну участь у підготовці пропозицій Палати до цього законопроекту.