Агропромисловий комплекс

Освітлення у медіа
demo

Верховною Радою України було прийнято в другому читанні та в цілому проект Закону України №6776-д від 14.11.2017 р. «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році».

demo

Американська торговельна палата в Україні та Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» закликають депутатів Верховної Ради України якнайшвидше підтримати проект Закону №6606  «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про пестициди та агрохімікати» щодо ввезення пестицидів на митну територію України»

demo

Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин Олександр Бакуменко зустрівся із експертами-членами Комітетів Американської торговельної палати в Україні з питань агропромислового комплексу, насінництва та харчової промисловості.

demo

Днями Палата зібрала представників різних гілок влади, представників українського та міжнародного бізнесу - членів Американської торговельної палати, у рамках круглого столу: «Реформи у АПК: Пріоритети розвитку аграрного бізнесу» з метою обговорення викликів, які постали сьогодні перед аграрною галуззю. Дискусія була зосереджена на таких питаннях, як податкова політика, податкове адміністрування, реформа фіто-санітарного контролю, реформа у сфері зберігання зерна та системи визначення якості зерна.

demo

7 вересня, 2015, Київ – Бізнес підтримує наміри Міністерства аграрної політики та продовольства спільно з Міністерством інфраструктури впровадити систему «єдиного вікна» при оформленні товару на експорт. Реалізація пілотного проекту «єдиного вікна» у Одеському...

Події партнерів
  • Ефективний і продуктивний 1-денний формат дозволяє охопити широкий спектр тем, включаючи фінансування та інвестиції, інновації і agtech, нові експортні ринки, корпоративні стратегії агрохолдингів, логістику та інфраструктуру.

  • Долучайтеся до заходу, щоб дізнатися ро останні новини у галузі.