II Український Енергетичний Тиждень’19

demo

  • Дата
    24.09.2019
  • Місце
    Fairmont Grand Hotel Kyiv (вул. Набережно-Хрещатицька,1)
  • Контактна особа


Організатор - A7 CONFERENCES. Інвестиційний партнер - A7 CAPITAL. Офіційний перевізник - Turkish Airlines. Партнер панельної дискусії – GOLAW. Партнер – YouControl. За підтримки: Українська вітроенергетична асоціація, Асоціація біоенергетики України.

Подія об’єднає три важливі українські форуми, які вже протягом кількох років збирають головних гравців ринку енергетики:

  • IV «Український нафтогазовий інвестиційний форум ’19»  | 24 вересня
  • IV «Український форум з відновлюваної енергетики ’19» | 25 вересня
  • ІІ «Український форум ОСББ ’19» | 26 вересня

Реєстрація: www.a7conf.com/uew/ua

У 2019 році пріоритетними напрямками розвитку української енергетики буде забезпечення енергетичної безпеки, єврооблігації та анбандлінг газо-транспортної системи, оскільки фактично третину енергоресурсів Україна споживає за рахунок природного газу. В рамках нових газових аукціонів, до інвестора буде висуватися обов’язкова умова: юридична особа в Україні з посадовими особами, що не є підсанкційними. Ще на початку грудня 2018 року на аукціон виставили десять перших нафтогазоносних ліцензійних ділянок, кінцевий строк подання пропозицій – 5 березня 2019 року, а проведення аукціону заплановане на 6 березня 2019 року. Крім цього, є наміри реалізувати ще 20 ліцензійних нафтогазових ділянок. Такий масовий розпродаж ділянок в Україні буде проведено вперше. Завдяки актуальності теми, першим форумом енергетичного тижня стане Український інвестиційний нафтогазовий форум, на якому традиційно обговорюватимуть ринок нафти та газу в Україні, його розвиток та інтеграцію з ЄС.

Обертів в Україні набирає популярність відновлюваних джерел енергії. Станом на 1 січня 2019 року в Україні генерується 2239 МВт з відновлюваних джерел енергії: потужність всіх об’єктів вітроенергетики складає 533 МВт, сонячної енергетики – 1389 МВт, біоенергетики – 97 МВт. Експерти визначають ключові моменти розробки майбутніх інвестиційних проектів – це здешевлення проектів і пришвидшення для їхньої реалізації проектів через велику конкуренцію. Впровадження аукціонів, збільшення кількості станцій та інші питання традиційно обговорюватимуть на другому форумі Українського енергетичного тижня – Українському форумі з відновлюваної енергетики, що детальне розгляне вітроенергетику, сонячну та біоенергетику.

Реєстрація:

Ви повинні увійти в систему, перш ніж зареєструватися на захід. Натисніть, щоб увійти

Енергоефективність безперечно актуальна для України, але не тільки у широкому значенні, а й для кожного окремого будинку. Питаннями утеплення будинків активно займаються об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Зараз кількість ОСББ в Україні  складає 33 тисячі одиниць, що у 2,5 разу більше, ніж 2014-го, за словами міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубко. Щодо утеплення будинків, то лічильниками теплової енергії обладнані 77,5 % житлових багатоквартирних будинків і 77,7 % нежитлових приміщень. Через зростання інтересу навколо теми ОСББ, вже вдруге відбудеться Український форум ОСББ, що збере голів ОСББ, членів правління та членів ініціативних груп.

Більше про програму та реєстрація: a7conf.com/uew/ua

Членам Палати надається знижка 10%. Промо-код для реєстрації АСС19.

Інвестиційний партнер - A7 CAPITAL. Офіційний перевізник - Turkish Airlines. Партнер панельної дискусії –  GOLAW, Партнер – YouControl. За підтримки: Українська вітроенергетична асоціація, Асоціація біоенергетики України. Генеральний інформаційний партнер - РБК-Україна. Генеральний новинний партнер – «Інтерфакс-Україна». Генеральний радіо-партнер - Радіо «Голос столиці». Ексклюзивний телевізійний партнер – Перший діловий телеканал. Міжнародні медіа-партнери: журнал Renováveis, UBN, PvEurope, Business1, ENF. Спеціалізований медіа-партнер - AW-Therm. Медіа-партнери: Liga.net, «Новое время», журнал Бізнес, журнал Енергобізнес, журнал «Екологія підприємства», «Українська енергетика», «Elektrovesti.net», журнал «Охорона праці та пожежна безпека», ProfBuild, BuildPortal, журнал «Обладнання та інструменти для професіоналів». За підтримки: Американська торгівельна палата, Kyiv Post, Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України та інші.

З питань співпраці: +38 044 227 27 77, +38 096 515 43 90, victoria@a7-group.com (контактна особа: Вікторія Щербатюк, менеджер з комунікацій).
Додати до календаря