Інтерактивний семінар TaxHUB 7.0 «Перехід на МСФЗ: просто про складне»

demoЗахід було організовано спільно з компанією-членом Deloitte.
У зв'язку зі змінами, що були внесені в законодавство України протягом останніх років, питання переходу на МСФЗ стало нагальним для значної кількості компаній в Україні. Насамперед, зміни вплинули на великі та середні підприємства, яких зобов'язали застосовувати МСФЗ для складання фінансової звітності, починаючи зі звітності за 2018 і 2019 роки відповідно.

Деякі компанії вже визначились з усіма своїми операціями, порядок обліку яких підлягав перегляду, та застосовують МСФЗ, а хтось лише на початку шляху. Наш семінар було розраховано на обидві категорії компаній: одні мали нагоду перевірити правильність обраного підходу для окремих операцій, інші, поспілкувавшись із колегами та спеціалістами компанії Deloitte, – виробити власний підхід. Цікаво буде й тим учасникам, для яких перехід на МСФЗ стане актуальним у найближчі роки.

Під час семінару спеціалісти компанії Deloitte допомогли учасникам розібратись у таких питаннях:

  • Вимоги щодо проведення аудиту, подачі та публікації звітності для різних категорій підприємств (великих і середніх)
  • Огляд окремих операцій, які при переході на МСФЗ можуть призвести до повторної сплати податку на прибуток
  • МСФЗ 16: ключові зміни, на які варто звернути увагу

 

Спікери від компанії Deloitte:

Олександр Черінько – партнер, керівник податково-юридичного департаменту Deloitte в Україні. Олександр має більше п'ятнадцяти років досвіду в наданні послуг з податкового консалтингу. Він спеціалізується на питаннях трансфертного ціноутворення та наданні професійних податкових консультацій з питань українського і міжнародного податкового законодавства.

Сергій Онищенко – старший менеджер Deloitte в Україні. Сергій має більше десяти років досвіду в наданні послуг з податкового консалтингу. Він спеціалізується на податкових аудитах та оглядах, супроводі компаній під час перевірок податковими органами, переході компаній на МСФЗ, податковому консалтингу та наданні професійних податкових консультацій з питань українського і міжнародного податкового законодавства.

Юрій Однов'юненко – старший менеджер Deloitte в Україні. Юрій має більше десяти років досвіду в наданні послуг з аудиту фінансової звітності згідно з МСФЗ та П(с)БО України. Він також спеціалізується на проектах з трансформації фінансової звітності та переходу компаній на МСФЗ.

Запис заходу доступний за посиланням.

 

Семінар було організовано спільно з: