II щорічний Український агропромисловий і продовольчий форум

demo

  • Дата
    28.05.2019
  • Місце
    Готель Mainport, Роттердам
  • Контактна особа


28 травня в готелі Mainport в Роттердамі за офіційної підтримки Посольства України в Нідерландах та Українсько-нідерландської спільної ділової ради відбудеться 2-й щорічний Український агропромисловий і продовольчий форум.

Натисніть тут, щоб переглянути програму цього року і зареєструватися за тарифом раннього бронювання.

Україна і Нідерланди є природними партнерами в агробізнесі як дві провідні світові аграрні держави, і це відбивається в обсягах торгівлі з 2018 року, причому Нідерланди є найбільшим імпортером української продукції в ЄС, а Україна імпортує рекордні обсяги з Нідерландів.

У травні минулого року в Амстердамі більше 120 топ керівників агробізнесу, в рівній мірі з України, Нідерландів та сусідніх країн, зібралися на продуктивний день нетворкінгу і обміну інформацією, що призвело до встановлення численних нових ділових зв’язків, і ми з нетерпінням очікуємо подальшого розвитку цієї платформи в поточному році.

Реєстрація:

Ви повинні увійти в систему, перш ніж зареєструватися на захід. Натисніть, щоб увійти

Ми раді повідомити, що Ольга Трофімцева, виконуючий обов'язки міністра аграрної політики і продовольства України, вже погодилася знову очолити делегацію від України і буде супроводжена такими авторитетними особами, як Олексій Павленко, колишній аграрний міністр і діючий голова Українсько-нідерландської спільної ділової ради, а також Його Високоповажність Всеволод Ченцов, посол України в Королівстві Нідерланди.

До них долучиться експертна група, яка займеться такими ключовими питаннями, як торгівля, логістика та інфраструктура, фінансування, agtech, зростання ринків та експорту, динаміка торгівлі та інвестицій, органічне виробництво і просування вгору по ланцюжку створення вартості.

Найближчим часом ми оголосимо про подальші підтвердження участі цікавих спікерів, а також ключових спонсорів і партнерів Форуму.

Приєднуйтеся до нас у Роттердамі в кінці травня для участі в події, що обіцяє в черговий раз стати інформаційною і продуктивною зустріччю представників двох провідних світових гравців агробізнесу
Додати до календаря