Освітній семінар «Позови прокуратури: захист інтересів держави чи тиск на бізнес?»

demoАмериканська торговельна палата в Україні спільно з компанією-членом Aequo LLC рада запросити вас на освітній семінар «Позови прокуратури: захист інтересів держави чи тиск на бізнес?».

Реєстрація:

Ви повинні увійти в систему, перш ніж зареєструватися на захід. Натисніть, щоб увійти
Долучайтеся до обговорення господарських та адміністративних позовів прокуратури, заявлених в інтересах держави. Експерти, з практичним досвідом участі у подібних справах, поділяться своїми перемогами та труднощами, які виникають у спорах за участі прокурора.

Зокрема, мова йтиме про наступне:

  • Загальні тенденції: чого очікувати бізнесу в 2019-2020 роках?
  • Типові кейси: спори щодо землі, приватизації, нерухомості
  • Вектор розвитку судової практики
  • Практичні поради
  • Прокуратура vs ЄСПЛ: справа про мораторій

 

Спікери:

Ярослав Грегірчак, заступник бізнес-омбудсмена.

Пан Грегірчак – досвідчений юрист з більш ніж 15-річним практичним досвідом у транскордонних корпоративних фінансах, забезпечених операціях, а також у міжнародному арбітражному та адміністративному праві.

 

Сергій Репецький, заступник прокурора міста Києва.

Сергій розпочав свою кар'єру в якості слідчого в органах внутрішніх справ України. Згодом він обіймав посаду головного спеціаліста – юрисконсульта Голосіївського районного центру зайнятості міста Києва. Сергій також має досвід роботи в якості адвоката та юрисконсульта приватних компаній.

 

Олена Шведова, директор юридичного департаменту, UMG Investments.

Олена має більш ніж 14-річний досвід роботи в юриспруденції. Експертиза Олени Шведової включає ділове та земельне право, питання корпоративного управління та міжнародних відносин.

 

Павло Горбасенко, суддя Господарського суду Київської області.

Павло має 12 років досвіду роботи в господарському суді. Він почав свою кар'єру у 2007 році у Вищому господарському суді України як виконавчий секретар судової палати.

 

Олена Перцова, радник, Aequo LLC.

Олена спеціалізується на вирішенні корпоративних конфліктів та складних судових спорів, захисті бізнесу від рейдерських захоплень, банківських спорах, а також на представництві інтересів бізнесу у спорах з органами державної влади.

 

Андріана Кульчицька, партнер, АО «Назар Кульчицький та партнери».

Андріана спеціалізується на захисті права власності у спорах з органами державної влади, кримінальних справах щодо злочинів у господарській діяльності. Вона також представляє інтереси клієнтів у Європейському суді з прав людини, зокрема, у справах щодо порушення права власності та права на справедливий судовий розгляд.

 

Робоча мова заходу – українська. Синхронний переклад не передбачено.

 

Захід організовано спільно з: