Освітній семінар «Податкові перевірки: як оскаржити результати за допомогою РБО?»

demoЗахід було організовано спільно з Радою бізнес-омбудсмена.
Стосунки з податковими органами – актуальне питання для українського бізнесу. Серед 5 500+ скарг, які отримав бізнес-омбудсмен за 4 роки діяльності, понад половина стосується фіскальних питань, у тому числі 700 – податкових перевірок. На семінарі інспектори Ради поділились досвідом, як використовувати власні можливості та допомогу Ради бізнес-омбудсмена, щоб захистити бізнес від негативних наслідків податкових перевірок.

Детально ми розглянули такі питання:

  • В яких випадках бізнес можуть перевірити?
  • Що важливо знати про податкові перевірки, зокрема плани-графіки перевірок і зміни до них?
  • Що перевіряють, які проблемні питання найчастіше з'являються, прояви корупції під час перевірок?
  • Як оскаржити результати перевірок?
  • Як Рада може допомогти в оскарженні, і про що треба пам'ятати, звертаючись до Ради?

 

Доповідачі:

Володимир Куценко, інспектор, Рада бізнес-омбудсмена

Володимир має понад 10 років досвіду у сфері корпоративного, фінансового та антимонопольного законодавства. Він приєднався до РБО із податково-юридичного департаменту компанії Deloitte, де працював більше 8 років. Член Податкової експертної групи Ради. Представляє РБО у Експертній Раді з питань підготовки узагальнюючих податкових консультацій при Міністерстві фінансів України та на засіданнях Міжвідомчої робочої групи з питань реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику.

 

Володимир Забудський, інспектор, Рада бізнес-омбудсмена

Володимир має понад 7 років досвіду у сферах податкового та митного законодавства, регуляторних питань, публічних закупівель, міжнародної торгівлі, господарського, корпоративного та трудового права. Приєднався до команди Ради бізнес-омбудсмена з міжнародної консалтингової фірми PwC. До цього працював у локальних юридичних фірмах. Член Податкової експертної групи Ради. Представляє РБО у Експертній Раді з питань підготовки узагальнюючих податкових консультацій при Міністерстві фінансів України та на засіданнях Міжвідомчої робочої групи з питань реформування системи органів, що реалізують державну податкову та митну політику.

 

Захід було організовано спільно з: