Сесія AmCham Friday University «Керування проектами: як досягти успіху»

demoРоль навичок управління проектами в повсякденній роботі важко недооцінювати. Згідно дослідженнями, 31% проектів скасовуються так і не розпочавшись. Тому, щоб завершити проект вчасно, згідно запланового бюджету та обсягу, всі залучені співробітники мають розуміти критичні фактори успіху проекту, а також те, як вони, як окремі особи та команда, можуть сприяти досягненню цілей проекту.
Захід було організовано спільно з компанією-членом ASCENDIS. На заході Ascendis, консультаційно-тренінгова компанія, поділилась з учасниками секретами планування та управління успішних проектів.

Сесія, у форматі моделювання, була присвячена різним етап планування: підготовці, відповідальності, кваліфікації членів проекту. Даний формат ідеально підійшов, щоб розігріти команду та виявити найкращі навички кожного з її членів.

Доповідач:

Маріус Опріс, партнер, Ascendis. Маріус має більше сімнадцяти років досвіду роботи у підприємництві, мультинаціональних компаніях та консалтингу. Маріус розпочав тренінгову діяльність у 2004 році та долучився до більше, ніж 15 організаційних трансформацій в Румунії. Пан Опріс провів тренінги для 10 000 учасників. Він має великий досвід консалтингу у сферах телекомунікацій, енергетиці, фармацевтиці, автомобільній та рітейлі.

 

Chamber Friday University – це серія практичних семінарів, тривалістю півдня, спрямованих на огляд різноманітних тем, які допоможуть вам у персональному та професійному розвитку. На інтерактивних воркшопах будуть використовуватись різноманітні види контенту, такі як відео, демонстрації, лекції, дискусії.

 

ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР