Освітній семінар «Правові основи міжнародної торгівлі сільськогосподарською продукцією для українських підприємств»

demoЗахід було організовано спільно з компанією-членом Evris.
Глобалізаційні процеси в світовій економіці відкривають нові можливості для розширення географії власного бізнесу українськими компаніями – виробниками, експортерами та імпортерами сільськогосподарської продукції. Однак, «відкриваючи» нові горизонти, необхідно розуміти як особливості здійснення торгівельних операцій з країною, резидентом якої є компанія-контрагент, так і норми міждержавних договорів, що регулюють зовнішньоторговельні відносини. Врахування відповідних нюансів дозволяє нівелювати більшість потенційних ризиків співпраці з іноземними контрагентами і навіть уникнути можливих збитків.

Учасники мали нагоду дізнатися детальніше про:

  • правове регулювання зовнішньоторговельних відносин на міжнародному рівні (Віденська конвенція 1980 р., угоди СОТ, інші міждержавні договори)
  • двосторонні угоди України з іншими країнами про вільну торгівлю
  • особливості експорту та імпорту сільськогосподарської продукції за законодавством України
  • визначення юрисдикції контрагента та потенційних ризиків, пов'язаних з певною юрисдикцією
  • механізми вирішення спорів між учасниками зовнішньоторговельних операцій

 

Доповідачі:

Костянтин Курильченко, старший юрист, адвокат. Костянтин має більш ніж 5-річний успішний досвід у галузі права. Основним напрямком практичної діяльності Костянтина є розробка стратегій вирішення спорів, здійснення комплексного супроводження господарських та інших спорів в національних судах та комерційних арбітражах.

 

 

Юлія Стусова, старший юрист, адвокат. Юлія має понад 10-річний досвід роботи у сфері вирішення спорів та є практикуючим адвокатом з 2008 року. Юлія спеціалізується на захисті інтересів клієнтів в судових спорах, у тому числі міжнародних спорах, що виникають із правових відносин між суб'єктами господарювання. Також Юлія надає консультації з широкого кола правових питань, включаючи консультації з питань міжнародної торгівлі та світового ринку.

 

 

Захід було організовано спільно з: