Курс з міжнародного податкового права та трансфертного ціноутворення

demoМіжнародний податковий центр (International Tax Center, м. Лейден, Нідерланди) оголошує про запуск першого в Східній Європі курсу з міжнародного податкового права та трансфертного ціноутворення. Тритижневий курс буде проведено в м. Київ з 11 по 29 листопада 2019 року. Програма курсу включає в себе основний матеріал двох ключових курсів («Угоди про уникнення подвійного оподаткування» та «Трансфертне ціноутворення») річної Advanced LL.M програми з міжнародного оподаткування, яка є однією з найкращих  LL.M програм з міжнародного податкового права.

Курс орієнтований на юристів, бухгалтерів та спеціалістів в галузі фінансів, які зацікавлені в підвищені свого рівня теоретичних та практичних знань в сфері міжнародного оподаткування. Як правило, потенційні учасники подібних програм, які організує ІТС, мають вищу юридичну/економічну освіту, чи отримали кваліфікацію СРА/АССА або диплом в сфері міжнародного бізнес адміністрування. Для успішної участі та завершення курсу, потенційний учасник має володіти базовими знаннями з оподаткування (принаймні один фундаментальний курс в рамках отриманої освіти) або, як альтернатива, мати декілька років досвіду в сфері оподаткування (в юридичній чи аудиторській фірмі, податковому відділі компанії чи Міністерстві фінансів / податковій службі) чи академічного досвіду в сфері міжнародного податкового права.

Курс викладатиметься англійською мовою викладачами ІТС, в тому числі професором Кейсом ван Раадом (Prof. dr. Kees van Raad) так практикуючими спеціалістами в сфері міжнародного оподаткування. Хоча Курс розрахований на три тижні, на кожний тиждень можливо записатися окремо. Вартість навчання, а також можливі знижки, наведено нижче:

Вартість курсу:

  • За один тиждень: USD 1,000
  • За будь-які два тижні: USD 1,700
  • За три тижні: USD 2,200 

Всі суми зазначено без урахування ПДВ (якщо застосовується). 

Знижки:

  • Знижка за ранню реєстрацію: компаніям членам Палати надається 10% знижка до 6 вересня 2019 року
  • Групова реєстрація: групам, що складаються мінімум з 3х осіб, які реєструються на курс та сплачують разом, надається додаткова знижка 10%
  • Знижка для офіційних осіб: учасники, які є державними  / муніципальними службовцями або суддями, отримуть додаткову знижку 20%

 Більш детально з програмою Курсу, а також умовами участі ви можете ознайомитися на веб-сайті ІТС https://www.itc-leiden.nl/en/ukraine-november.