Зустріч з Єгором Чернєвим, заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації

demoЗустріч була присвячена презентації порядку денного, плану дій та пріоритетів Комітету з питань цифрової трансформації Верховної Ради України, а також обговоренню ІТ-галузі, сучасним викликам та можливостям.
Депутат Чернєв виділив реформування ІТ-освіти, розвиток цифрової інфраструктури та внутрішнього ІТ-ринку, спрощення доступу до коштів та формування економіки цифрових інновацій в Україні як основні пріоритети Комітету.

Під час засідання члени Палати звернулися до представника ВРУ з актуальними питаннями сфери ІТ та телекомунікацій: сприяння подальшому швидкому розвитку ІТ-галузі України, реформування ІТ-освіти, забезпечення передбачуваної податкової системи, просування ІТ-бренду в Україні, обмін персональними даними, подолання проблеми цифрового розриву, стандарти кібербезпеки критичної інфраструктури, захист прав інтелектуальної власності у сфері творчих технологій та питання доступу до інфраструктури для розміщення постачальників телекомунікаційного обладнання.

У центрі уваги також були питання щодо цифрової програми України, ініціатива «Держава у смартфоні», національні проекти з цифрової розробки та відповідне законодавство в обговорених сферах.