Сесія AmCham Friday University «Бізнес-симуляція Celemi Performance»

demoЗахід було організовано спільно з компанією-членом ASCENDIS.

Celemi Performance™ – це бізнес-симуляція світового класу, під час якої на прикладі уявної компанії Fenix Inc., учасники оцінювали кон'юнктуру ринку, переглядали асортимент продукції, визначали потреби клієнтів, ідентифікували гострі потреби та потенціал для дій.
Celemi Perfomance – це чудова можливість прокачати ділові навички, оскільки вона охоплює широкий спектр стратегічно важливих питань, таких як: життєві цикли продукту, руйнівні технології, ефективність ланцюга поставок, сегментація клієнтів, коротко/довгострокова прибутковість.

Доповідач:

Маріус Опріс, партнер, Ascendis. Маріус має більше сімнадцяти років досвіду роботи у підприємництві, мультинаціональних компаніях та консалтингу. Маріус розпочав тренінгову діяльність у 2004 році та долучився до більше, ніж 15 організаційних трансформацій в Румунії. Пан Опріс провів тренінги для 10 000 учасників. Він має великий досвід консалтингу у сферах телекомунікацій, енергетиці, фармацевтиці, автомобільній та рітейлі.

 

Chamber Friday University – це серія практичних семінарів, тривалістю півдня, спрямованих на огляд різноманітних тем, які допоможуть вам у персональному та професійному розвитку. На інтерактивних воркшопах будуть використовуватись різноманітні види контенту, такі як відео, демонстрації, лекції, дискусії.

 

ОСВІТНІЙ ПАРТНЕР