Візит до компанії-члена Палати

demoАмериканська торговельна палата в Україні рада запросити вас долучитися до візиту до компанії-члена Палати, організованого спільно з медіакомпанією AIR (Agency of Internet Rights), сертифікованим партнером YouTube. Захід відбудеться у середу, 13 листопада о 18:30 в офісі AIR (вул. Багговутівська, 17-21). Під час невимушеного спілкування у затишному офісі СЕО компанії, Микола Рогинець, розповість про становлення AIR та еволюцію від медіамережі до багатофункціонального надійного партнера як для блогерів, так і для бізнесу.
Чи знаєте ви, що 83% українських інтернет-користувачів відвідує YouTube бодай раз на місяць, а 55% з них робить це щодня? Це – нова медіареальність. І нехтувати нею – це бути в аутсайдерах.

Медіакомпанія AIR (Agency of Internet Rights) надає послуги зі створення, монетизації та просування онлайн-відео в усьому світі. Заснована у 2010 році, набула статусу сертифікованого партнера YouTube у 2011 р. Також, компанія є засновником та організатором найбільшого на території Східної Європи фестивалю відеокультури, блогерів та фанів VideoZhara.

Доповідачі:

Микола Рогинець

CEO, AIR (Agency of Internet Rights)

 

Наталія Червона

Керівник департаменту з розвитку бізнесу, Американська торговельна палата в Україні

 

Робоча мова заходу – українська. Синхронний переклад буде надано за потреби.

Для участі необхідна реєстрація. Кінцевий термін реєстрації – вівторок, 12 листопада, 18:00. Реєстрацію може бути завершено достроково за досягненням максимальної кількості учасників.

 

Захід організовано спільно з: