Засідання Комплаєнс клубу

demo


28 листопада 2019 року в офісі Палати відбулось засідання Комплаєнс клубу. В ході першої панелі, яку модерувала Тетяна Кирик, співголова Комплаєнс клубу Палати, директор з комплаєнс та етики, Київстар (Група VEON), Філіп Сміт, генеральний юрисконсульт – санкції, протидія відмиванню коштів та управління ризиками щодо експортного контролю, Група «VEON» (Амстердам), виступив з цікавою презентацією з надзвичайно важливої та актуальної теми: «Санкції, ризики та обмеження експорту та імпорту».

Після цього було організовано інтерактивний конкурс від команди з питань комплаєнсу та етики компанії «Київстар» на тему: «Перевірте свої знання з міжнародного антикорупційного законодавства та накладення санкцій». Це було справжнє змагання, всі учасники продемонстрували гарні знання теми, а переможці отримали призи від Київстар.

Друга панель, яку модерував Аріо Дехгані, співголова Комплаєнс клубу Палати, радник, Саєнко Харенко, була присвячена обговоренню питань протидії відмиванню доходів. Вікторія Борсуковська, менеджер з питань протидії відмиванню доходів, Київстар, поділилася кращими практиками щодо протидії відмиванню доходів. Святослав Здзеба, адвокат, юридичний департамент, IBM Ukraine, розповів про штучний інтелект як ефективний інструмент боротьби з відмиванням доходів.