Семінар «Дотримання антикорупційного законодавства і вирішення спорів: Практичний погляд та обговорення»

  • Дата
    01.12.2015

Палата у партнерстві з компаніями Марченко Даневич та Locke Lord LLP (США) провела семінар «Дотримання антикорупційного законодавства і вирішення спорів: Практичний погляд та обговорення» за участі провідних експертів у галузі. 

Чому важливо дотримуватись міжнародного антикорупційного законодавства в Україні?

 

  • Недотримання антикорупційного законодавства в Україні може мати негативні наслідки як на локальному, так і глобальному рівнях;
  • Антикорупційні розслідування, правозастосовні заходи і заголовки в ЗМІ можуть спричинити позови про стягнення багатомільйонних компенсаційних і штрафних збитків, а анти-конкурентні дії в Україні чи деінде можуть мати наслідком розірвання важливих ділових відносин і контактів;
  • Локальна і глобальна шкода можуть переважити всі штрафи і майнові збитки.

 

Доповідачі:

  • Стівен Хаггард, партнер, Locke Lord LLP

Пан Хаггард є Співголовою практики Захисту у кримінальних справах та розслідуваннях у сфері підприємництва фірми Locke Lord LLP, розташованої в Бостоні. До початку приватної практики, пан Хаггард чотири роки обіймав посаду Голови Відділення з Публічної Корупції і Спеціалізованої Прокуратури у офісі федерального прокурора США (Массачусетс) та 17 років працював прокурором Міністерства юстиції США.

  • Олег Марченко, партнер, Марченко Даневич

Олег має 19-річний досвід юридичної практики в Україні. Олег був представником міжнародних і українських компаній у складних національних і міжнаціональних спорах, включаючи захист і розслідування антиконкурентних дій, кримінальних правопорушень в сфері господарської діяльності, антикорупційних розслідуваннях і розслідуваннях на підставі Закону США «Про корупцію за кордоном». Більше 50 багатомільйонних справ, більше 85% були виграні. 

Для подальшої інформації щодо заходу звертайтесь до Олени Степанової, менеджера з питань стратегічного розвитку (координатора комітетів).

Додати до календаря