Освітні семінари з Гері Хорліком: "Врегулювання спорів для приватного сектору" & "Інструменти торговельного захисту для приватного сектору"

demo

  • Дата
    20.11.2015

Семінари було організовано Міністерством економічного розвитку та торгівлі України за сприяння Проекту торговельної політики USAID.

Чому? 
Під час семінарів було обговорено поточні проблеми імплементації інструментів торговельного захисту в Україні, а також положення щодо врегулювання суперечок. Оскільки Україна наразі більш активно використовує оборонні та наступальні інструменти, участь приватного сектора є, як ніколи, важливою для уряду України.

Для кого? 
Виробники товарів та асоціації виробників товарів, імпортери та асоціації виробників товарів, що імпортуються; консультанти в галузі міжнародної торгівлі; преса.

Врегулювання спорів для приватного сектору

Учасники мали змогу дізнатися про основні правила врегулювання спорів в СОТ, а також одержали інформацію про досвід України у використанні цього та інших інструментів, що пропонуються СОТ, для усунення торговельних бар'єрів.

Спікер:
Пан Гері Хорлік Адвокатське Бюро Гері Хорлік

Інструменти торговельного захисту для приватного сектору

Учасники дізнались про ключові моменти, які мають перевірятись в ході антидемпінгового, компенсаційного або захисного розслідування. Гості оперативно ознайомились з процедурними правилами. Насамкінець, отримали більш широке розуміння того, яким чином інструменти торговельного захисту використовуються в Україні.

 Доповідач

  • Пан Гері Хорлік – Адвокатське БюроГері Хорлі.

Пан Гері Хорлік є одним із найкращих юристів з міжнародного торговельного права за рейтингами Торговельно-промислових палат у різних країнах світу, «Євромані/Інституційний інвестор» та незалежного юридичного дослідження «Who’s Who Legal». Пан Гері Хорлік представляв найвідоміші компанії США та світу, а також більше, як 20 країн у перемовинах щодо міжнародної торгівлі та врегулювання суперечок, та очолював експертні групи СОТ та Меркосур. Він працював на посаді Радника з міжнародної торгівлі Комітету фінансів Сенату США. Пан Хорлік був Головою адміністрації США з імпорту, Міністерства торгівлі США [де він був відповідальним за всі антидемпінгові та компенсаційні справи США, іноземні торговельні зони та державні імпортні програми]; та викладає в Єльський школі права Джорджтаунського університету, Центрі права Джорджтаунського університету та Інституті світової торгівлі при Бернському університеті. Він закінчив Дартмутський коледж, Кембриджський університет та Єльську школу права. Він є Першим Головою Постійної експертної групи СОТ щодо субсидій.

За детальною інформацією просимо звертатися до Ярослави Коротецькоїкоординатор по організації заходів.

Додати до календаря