Освітній семінар: Фармацевтичний бізнес в Україні: правові та ринкові тренди за три квартали 2015

demo

 • Дата
  16.09.2015

Палата провела освітній семінар на тему  "Фармацевтичний бізнес в Україні: правові та ринкові тренди за три квартали 2015", організованого компанією-членом Палати  Legal Alliance Company.  

Питання, які було розглянуто:

 1. Український фармацевтичний ринок 2015. структура, учасники, тренди.
 2. Конкуренція. найважливіші «червоні прапорці» в контрактах із дистриб’юторами  та аптечними мережами: зони уваги та активності антимонопольного комітету україни. зони ризику в контрактах на поставку лікарських засобів та маркетингових договорах. найсвіжіші підходи до мінімізації ризиків.
 3. Нове антикорупційне законодавство та захист персональних даних. основні зміни. нові вимоги. 
 4. Державні закупівлі. основні зміни та перспективи.
 5. Новий порядок декларування цін на лікарські засоби. практичне застосування нового порядку (ціни в досліджуваних країнах і країні походження). механізм декларування цін. основні помилки, які потрібно прийняти до уваги.
 6. Реклама лікарських засобів. правила реклами лікарських засобів і виробів медичного призначення. новий підхід до реклами лікарських засобів відповідно до проекту закону україни «про лікарські засоби».
 7. Регулювання фармринку. деякі аспекти регулювання цін на лікарські засоби. зміни в експертизі реєстраційних матеріалів. 
 8. Податки: аналіз змін в механізмі стягування пдв і податку на прибуток.

Доповідач:

 • Олександр Бондар, Старший юрист, Legal Alliance Company.

За детальною інформацією просимо звертатися до Ярослави Коротецькоїкоординатор по організації заходів.

Додати до календаря