Зустріч із Володимиром Лапою, Першим заступником Голови Держпродспоживслужби

demo

 • Дата
  10.12.2015

10 грудня відбулася зустріч компаній-членів Палати із Володимиром Лапою, першим заступником Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

За результатами зустрічі вироблено наступний план дій: 

 1. Активна співпраця з представниками бізнесу з метою формування персоналу Служби.
 2. Інтеграція 1 консолідованого представника бізнес-асоціацій до складу Конкурсної комісії на призначення ключових посад у Службі.
 3. Створення експертної робочої групи за участю представників бізнесу з метою прискорення процесу розробки та прийняття підзаконних актів у сфері безпечності та якості харчових продуктів, а також захисту споживачів.
 4. Починаючи з січня очікується, що функції формування політики та видачі дозволів на центральному рівні будуть передані Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.
 5. Створення системи «єдиного вікна» в лабораторіях та офісах протягом наступного року.
 6. Створення детальних і чітких процедур державного контролю та перевірок у сфері безпечності харчових продуктів на основі європейського підходу: залучення представників бізнесу з експертним досвідом у правовій сфері для розробки конкретних пропозицій.
 7. Прискорення процесу усунення колізій у регулюванні реєстрації дитячого харчування, операцій з експорту та імпорту (питання міжнародних сертифікатів), реєстрації виробничих потужностей та ін.
 8. Спільна підтримка остаточного прийняття Постанови КМУ, що стосуються питання регулювання цін на «соціально значущі продукти».

За детальною інформацією просимо звертатися до Юлії Стельмах, менеджера з питань стратегічного розвитку (харчова промисловість).

Додати до календаря