Презентація туристичного потенціалу України за участі представників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

demo

  • Дата
    04.12.2015

4 грудня у Палаті відбулася презентація промо-ролику Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, що  присвячений туристичному потенціалу України. 

Юлія Ковалів, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, наголосила на тому, що розвиток туризму в Україні, є одним з важливих факторів прискорення економічного зростання країни. 

Іван Ліптуга, керівник Управління туризму та курортів Мінекономрозвитку, коротко представив висновки роботи WTM 2015 та ІВТМ 2015, а також висвітлив плани роботи свого Управління на 2016 рік. 

Крім того, Люк Шеньє, CEO Titanium Presentations та  Віталій Бігдай, менеджер програми сприяння експорту Western NIS Enterprise Fund,  висловили підтримку створення промо-ролику в рамках урядової кампанії "Україна. Відкрита для тебе". 

У свою чергу, Марина Римаренко, Голова Робочої групи Палати з питань готельного бізнесу та туризму, Senator Apartments, розповіла про майбутню співпрацю з МЕРТ стосовно застосування на ринку загальновизнаної європейської системи категоризації готелів Hotelstars Union, розробленої за підтримки організації HOTREC. 

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатись до Анни Згурі, асистента Департаменту стратегічного розвитку.

Додати до календаря