Зустріч із Ксенією Ляпіною, Головою Державної регуляторної служби України

demo

  • Дата
    23.11.2015

23 листопада члени Палати зустрілись з Ксенією Ляпіною, Головою Державної регуляторної служби України, з метою обговорення поточного стану дерегуляційної реформи в Україні, основних кроків для успішного впровадження реформи та подальших заходів, необхідних для створення сприятливого інвестиційного та підприємницького клімату в Україні. 

На початку зустрічі пані Ляпіна представила результати дерегуляційної реформи та заходів, проведених Державною регуляторною службою України станом на листопад 2015 р. 

В подальшому було обговорено запровадження інструменту M-test за допомогою якого можна обрахувати витрати малого бізнесу від запровадження нового регулювання. Даний новий підхід заснований на SME Тесті Європейської Комісії та є фільтром, який дозволить виявити та вчасно зупинити регулювання, що руйнують або стримують малий бізнес. M-test буде застосовуватись у випадку якщо регулювання поширюється більше, ніж на 10% малого бізнесу. Більше про застосування M-тесту можна дізнатись тут

Окрім того, висвітлювалось питання можливого застосування принципу “One-in, two-out”, який означає, що на один прийнятий державою акт регулювання, повинні впроваджуватись два дерегуляційних акти. Даний принцип спрямований на зменшення регуляторного впливу держави на ведення бізнесу. 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з Галиною Ісаків, менеджера Палати з питань стратегічного розвитку (нормативні та зовнішні зв’язки).

Додати до календаря