Презентація результатів опитування Палати щодо сприйняття рівня корупції

demo

  • Дата
    03.11.2015

3 листопада Палата зібрала своїх членів для презентації результатів Опитування щодо сприйняття корупціїпроведеного Палатою протягом жовтня. 

У вітальному слові Президент Палати Андрій Гундер підкреслив важливість боротьби з корупцією для поліпшення бізнес-клімату в Україні, тому важливо зрозуміти, які зміни відбулись у цьому питанні за останній рік. 

Запрошені гості – Альгірдас Шемета, Бізнес Омбудсмен, Валентина Сеник, Генеральна прокуратура України та Богдан Пошва, суддя Верховного Суду України відзначили важливість проведення подібних досліджень, а також надали учасникам найбільш актуальну інформацію щодо діяльності відповідних інституцій. 

Останні тренди, виявлені під час дослідження, презентували Юрій Войціцький, Голова Комплаєнс Клубу Палати, ДТЕК та Ігор Світлик, Голова Робочої групи з питань протидії корупції, Dentons. Хоча з більшості питань не спостерігається позитивної динаміки, суттєво змінилось ставлення представників бізнесу до корупції – більше половини опитаних зазначили, що немає необхідності залучатись до корупційних діянь для досягнення успіху. 

Подальша дискусія стосувалась найбільш проблемних питань у контексті боротьби з корупцією – належного застосування відповідного законодавства, негативний вплив корупції на бізнес та співпрацю бізнесу з правоохоронними органами. 

Для того, щоб долучитись до діяльності Робочої групи з питань протидії корупції, просимо звертатись до Олени Степанової, менеджера з питань стратегічного розвитку (координатора комітетів).

Додати до календаря