Палата взяла участь у підготовчій зустрічі до Дня розвитку економіки і дерегуляції у Верховній Раді України, за участі Голови ВРУ та Міністра економіки

demo

  • Дата
    27.10.2015

27 жовтня Президент Американської торгівельної палати Андрій Гундер взяв участь у нараді за участі Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавічуса та інших представників органів державної влади присвяченій підготовці проведення у Верховній Раді України Дня розвитку економіки і дерегуляції, що відбудеться 10 листопада. 

У вступній промові Володимир Гройсман проінформував присутніх про запровадження нового підходу до формування порядку денного діяльності ВРУ – запровадження окремих днів для системного розгляду того чи іншого питання діяльності країни. Такий підхід буде запроваджений починаючи з 10 листопада, який визначений Днем розвитку економіки та дерегуляції. 

Надалі, Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавічус більш детально описав порядок денний Дня економіки та дерегуляції та законодавчих ініціатив, що будуть представлені для розгляду Парламентом. Всього планується представлення 15 законопроектів, які умовно поділені на 5 сфер:

  1. Скорочення дозвільних процедур;
  2. Реформа державного контролю;
  3. Антимонопольне законодавство;
  4. Управління державною власністю;
  5. Залучення інвестицій. 

Вищевказані законодавчі ініціативи спрямовані на покращення бізнес клімату в Україні, впровадження міжнародних стандартів управління державною власністю, реформування системи державного управління, посилення залучення інвестицій в Україну, та скасування більш ніж 30 дозвільних процедур у різних сферах господарської діяльності, а саме відміни 6 ліцензій в сфері ведення зовнішньоекономічної діяльності та 22 дозвільних процедур в аграрному секторі. 

Під час обговорення даного новаторського підходу, Андрій Гундер підкреслив важливість обговорених законодавчих ініціатив, проте відзначив, що бізнес-спільнота потребує більшої ясності в питаннях дерегуляції різних секторів економіки. 

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію, будь ласка, натисніть тут, щоб ознайомитися з презентацією щодо Дня розвитку економіки і дерегуляції. 

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з Галиною Ісаків, менеджера Палати з питань стратегічного розвитку (нормативні та зовнішні зв’язки).

Додати до календаря