Зустріч із Давідом Сакварелідзе, Заступником генерального прокурора України – Прокурором Одеської області

demo

  • Дата
    12.10.2015

12 жовтня Палата провела зустріч з Давідом Сакварелідзе, заступником Генерального прокурора України – Прокурором Одеської області, присвячену обговоренню поточних питань роботи правоохоронних органів. 

У своєму вступному слові Андрій Гундер, Президент Американської торгівельної палати в Україні, підкреслив, що боротьба з корупцією є серед основних питань як для членів Палати, так і для Уряду. 

На початку зустрічі Давід Сакварелідзе представив основні елементи реформи та основні перешкоди, які цей процес зустрічає. Крім того, він окреслив основні елементи своєї діяльності на посаді прокурора Одеської області. 

Подальша дискусія була сфокусована на обговоренні проблеми боротьби з корупцією на всіх рівнях, реформуванні інституту прокуратури на місцевому рівні, а також окремі галузеві питання в сільському господарстві, роздрібній торгівлі та нерухомості. За результатами дискусії було вирішено продовжити співпрацю з окремих питань. 

Для того, щоб долучитись до роботи Комітету з питань правової політики, просимо звертатись до Олени Степанової, менеджера з питань стратегічного розвитку (координатора комітетів).

Додати до календаря