Зустріч з представниками Державної фіскальної служби України

demo

  • Дата
    02.10.2015

2 жовтня керівництво Комітету Палати з питань митної політики взяло участь у зустрічі з представниками Державної фіскальної служби України, присвяченої обговоренню причин та наслідків прийняття постанови Кабінету Міністрів України №724 «Про використання у системі управління ризиками орієнтовних показників митної вартості товарів». 

У ході зустрічі фахівці Державної фіскальної служби України ще раз підкреслили, що орієнтовні показники митної вартості товарів мають використовуватися виключно з метою аналізу ризиків. 

У свою чергу представники Комітету Палати з питань митної політики підкреслили, що проблема полягає у некоректному застосуванні орієнтовних показників митної вартості або ж відсутності правил застосування. Оскільки ефективна система аналізу ризиків має створювати сприятливі умови для сумлінних платників податків та боротися із недобросовісними суб’єктами господарювання. 

Якщо Ви бажаєте брати участь у діяльності Комітету Палати з питань митної політики та у його подальших засіданнях, просимо звертатися до Олександра Прохоровича, менеджера з питань стратегічного розвитку (координатора комітетів).

Додати до календаря