Зустріч із Володимиром Демчишиним, Міністром енергетики та вугільної промисловості України

demo

  • Дата
    30.09.2015

30 вересня 2015 року представники енергетичного Комітету Палати взяли участь у зустрічі з Міністром енергетики та вугільної промисловості України, присвяченій обговоренню питання нової нормативної бази, підготовленої напередодні вступу в дію Закону про ринок природного газу, який набуває чинності 1 жовтня 2015 року. 

Відкриваючи засідання, Міністр проінформував присутніх, що на засіданні Національної комісії, яка  здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг було прийнято низку рішень, що формуватимуть нормативну базу для функціонування ринку природного газу. Інформація про відповідні рішення доступна за наступним посиланням

Крім того Міністр заявив, що Кабінет Міністрів України прийняв "Порядок створення страхового запасу газу («Порядок»), а також деякі інші законодавчі акти, необхідні для реалізації закону «Про ринок природного газу». 

У ході обговорення, члени Палати підняли гострі питання, наприклад, чи передбачатиме ухвалений Порядок різний об’єм страхового резерву газу у залежності від сезону(опалювальний/неопалювальний), чи передбачений перехідний період та інші питання. Володимир Демчишин зауважив, що необхідно спостерігати та реагувати на поведінку ринку та вносити відповідні поправки до нещодавно прийнятої нормативно-правової бази. 

Підводячи підсумки обговорення, віце-президент палати Тетяна Прокопчук звернулася з питанням до Міністра, чи можуть члени Палати представити свої пропозиції до прийнятого Порядку і чи Міністерство готову розглянути їх. Пан Демчишин закликав учасників зустрічі налагодити ефективну комунікацію із міністерством та заохотив робити пропозиції до чинного законодавства, а також адресувати міністерству зауваження та коментарі. 

Щоб долучитись до роботи Комітету Палати з питань енергетики, будь ласка, зверніться до Тетяни Темнюк, менеджера з питань стратегічного розвитку палати (енергетика).

Додати до календаря