Дискусія на тему: «Азійські тигри як приклад для України?»

demo

  • Дата
    18.03.2015

Американська Торгівельна Палата в Україні має честь оголосити про переформатування засідань Ліги бізнес-лідерів у зовсім нову серію дискусій та запрошує наших членів відвідати презентацію заходу: Дискусія на тему: «Азійські тигри як приклад для України?», яка відбудеться  у ресторані ELIZIY готелю TSARSKY City Resort. Для участі у цій дискусії будуть запрошені експерти Американської Торгівельної Палати,  які обговорять феномен «Азійських тигрів», приклад позитивних послідовностей, за яких збільшення економії та інвестування призведуть до зростання продуктивності, конкурентоздатної індустрії експорту та зростання вітчизняної промисловості. Чи буде Україна рухатись за подібною схемою та чи повинна? Оригінальні ідеї та приклади вже цього березня.

Cross Talk Experts

                                                           

Mr. Erik Versavel                                                                          Mr. Ivan Ogilchyn
Chairman of the Management Board, ING Bank Ukraine                   Chairman of Ogilchyn Capital Investment Bank                         

Скористайтеся цією можливістю,  щоб поділитися своїми думками, важливими ідеями та проблемними питаннями, взявши участь у дискусії зі спеціально запрошеними експертами. Неформальна атмосфера та однодумці вищого рівня  із бізнес-спільноти сприятимуть приємному та продуктивному спілкуванню протягом вечора.

Щоб зробити вечір ще більш приємним, вам буде запропоновано легкі закуски та напої: необмежена кількість напоїв від  Premier Distribution Company, холодне розливне пиво від Carlsberg Ukraine та спеціально приготоване меню від ресторану ELIZIY.

Внесок за участь: 200 грн. за одну особу.

УЧАСТЬ У ЗАХОДІ МОЖУТЬ БРАТИ ВИКЛЮЧНО КЕРІВНИКИ ТА БІЗНЕС-ЛІДЕРИ КОМПАНІЙ - ЧЛЕНІВ АМЕРИКАНСЬКОЇ ТОРГІВЕЛЬНОЇ ПАЛАТИ ТА ДИПЛОМАТИ.

РЕЄСТРАЦІЮ ЗАКРИТО

 

HOST OF THE EVENT

BEER SPONSOR

SOFT DRINKS SPONSOR

WINE SPONSOR

Додати до календаря