Інновації як ключ до ефективного управління

demo

  • Дата
    21.04.2015

21 квітня в офісі Microsoft Україна відбувся захід WELDI що допоміг краще зрозуміти можливість поліпшення та прискорення бізнес-процесів за допомогою новітніх високотехнологічних гаджетів та додатків.

Надія Васильєва, генеральний директор Microsoft Україна, поділилася цінною внутрішньою інформацією про сучасні тенденції в ІТ-індустрії. Вона продемонструвала нові технології, які можуть змінити формат рутинної роботи разів і завжди, що дозволить витрачати менше ресурсів в деяких трудомістких процесах та підвищити ефективність роботи в кілька разів. Надія зазначила, що "світ стає меншим" через незворотній вплив інформації, як на наше професійне так і особисте життя.

Тетяна Maрушевська, маркетинговий і операційний директор в Майкрософт Україна зупинилась на найбільш важливих ІТ-тенденціях: діти нової ери, спілкування, великі масиви даних та ін.. Було досить цікаво дізнатися, як технологічний розвиток відкриває нові можливості незважаючи на кризу.

Наталія Бурлакова, керівник групи Cloud & Enterprise Business та Андрій Бурлуцький, керівник групи Microsoft Office в вибрали дуже практичний підхід і поділилися секретами роботи в Outlook та Power Point: деякі розумні опції пошти, поради щодо використання календарів та привабливих анімацій.

Презентації були доповнені активним дискусіями із запрошеними гостями: Катерина Костерєва, Управляючий партнер Terrasoft Group, Анна Подгорна, HR Директор AXA у Центральній та Східній Європі та AXA страхування в Україні, Лілія Kалашник, Керівник OSDirect, Співзасновник, Управляючий партнер of OSD Group, Київ, Україна Вікторія Miхно, PR директор, Platinum Bank та модератором пані Раїсою Кулик, генеральний директор Брик консалтингу.

В ході заходу всі бажаючі учасники могли здійснити екскурсію офісом Microsoft та спробувати новітні пристрої.

Для більш детальної інформації про сесії WELDI, чи питань щодо можливості стати спонсором/партнером місця проведення заходу, будь ласка, звертайтесь до Ярослави Коротецької, менеджера з організації заходів, ykorotetska@chamber.ua  або (044) 490-5800.

Якщо Ваша компанія зацікавлена в спонсорстві WELDI, будь ласка зконтактуйте з нами або дізнайтесь більше про спонсорські пропозиції

Додати до календаря