Зустріч з представниками Міністерства соціальної політики та Державної служби зайнятості України

demo

  • Дата
    09.09.2015

У зв’язку із реформою системи зайнятості в Україні зустріч було присвячено обговоренню Проекту Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування державного управління у сфері зайнятості населення та соціального страхування на випадок безробіття ", відповідної порівняльної таблиці і пояснювальної записки

Зустріч модерувала Ольга Мельниченко, Адвокат, PwC. 

Зустріч відбулася за участі заступника Міністра соціальної політики Валерія Ярошенка та Голови Державної служби зайнятості Ярослава Кашуби, а також Заступника Голови Державної служби зайнятості Сергія Кравченко, директор Депаратменту ринку праці та зайнятості Кікіна Сергій Омелянович  та Наталія Веселова, Секретар комітету з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Верховної ради України.

Натисніть тут для того, щоб переглянути Презентацію (українською мовою). 

Як наголосив Валерій Ярошенко, зазначений проект акта визначає основні напрями та шляхи реформування у сфері зайнятості. Зокрема, він спрямований на розширення інструментарію та заходів стимулювання зайнятості для інтеграції різних категорій шукачів роботи і безробітних на ринку праці, зокрема, молоді, членів особистих селянських господарств, довготривалих безробітних тощо. 

При цьому акцент робиться на новітні інформаційні технології для надання послуг населенню та роботодавцям, зміну підходів у роботі із зареєстрованими безробітними, зокрема, щодо пошуку підходящої роботи та посилення страхових принципів виплати допомоги по безробіттю. 

Також законопроектом визначається статус, функції та повноваження Національного агентства зайнятості – спеціалізованої державної сервісної служби з надання послуг на ринку праці, зокрема з працевлаштування, професійного навчання населення працездатного віку,  підтвердження результатів неформального професійного навчання, прогнозування ситуації на ринку праці та соціального захисту на випадок безробіття. 

У Мінсоцполітики переконані, що законопроект сприятиме більш гнучкому регулюванню ринку праці, підвищенню рівня працевлаштування безробітних, посиленню соціального діалогу. Водночас він підвищить зацікавленість роботодавців та безробітних у послугах Нацагентства зайнятості. 

„Усі подані до законопроекту пропозиції й зауваження будуть нами уважно розглянуті, проаналізовані та враховані під час його доопрацювання”, - запевнив Валерій Ярошенко. 

Ми просимо усіх зацікавлених членів Палати подавати пропозиції до Порівняльної таблиці Законопроекту до 17 вересня, 18:00. 

Якщо Ви бажаєте брати участь у діяльності Комітету Палати з питань управління людськими ресурсами та у його подальших засіданнях, просимо звертатися до Уляни Штибель, менеджера з питань стратегічного розвитку (банківські та фінансові питання, управління людськими ресурсами).

Додати до календаря