Засідання Робочої групи з питань готельного бізнесу та туризму

demo24 лютого відбулося засідання Робочої групи Палати з питань готельного бізнесу та туризму, що було присвячено актуальним питанням розвитку туристичної індустрії.  

Порядок денний: 

  1. Обговорення шляхів покращення візового режиму для іноземних туристів з метою сприяння розвитку готельного бізнесу та туризму і введення відкритого неба з ЄС.
  2. Сприяння створенню податкових і інших фінансових стимулів для поповнення бюджету та розвитку економіки готельного сектора в Україні.
  3. Удосконалення існуючих податкових стимулів для 3 *, 4 *, 5 * готелів з метою залучення інвестицій для розвитку готельного бізнесу та інфраструктури.
  4. Планування зустрічі Travel Club, його формат і цілі.

Відкриваючи зустріч, Марина Римаренко, Senator Apartments, Голова Робочої групи з питань готельного бізнесу та туризму, проговорила основні завдання Робочої групи в 2016 році і її наступні кроки в рамках запланованих заходів. Згодом учасники коротко обговорили актуальні теми в сфері готельного бізнесу і туризму та можливі шляхи її удосконалення. У результаті обговорення було вирішено, що учасниками будуть сформульовані конкретні проблемні аспекти у відповідній бізнес-діяльності в цілях подальшого обговорення і вирішили, що учасники направлятимуть свої пропозиції щодо організації наступної зустрічі Travel Club.