Щорічний благодійний Пікнік на честь Дня Незалежності США 2013

demo

  • Дата
    06.07.2013
  • Час
    16:00
  • Місце
    Стадіон Спартак (вул. Фрунзе, 105)


Близько 6000 людей зібралися разом, щоб провести прекрасну суботу із своїми сім`ями та друзями, насолоджуючись традиційними стравами Пікніка, освіжаючими напоями та виступами добре відомих виконавців та груп, включаючи Duck and Cover, а також Алексія Мочанова та CountryAnApolice, які наповнили свято справжніми літніми ритмами. Завдяки Золотому Спонсору Пікніка, Lavina Concert, гості мали нагоду насолодитися виступом хедлайнеру заходу - запальної GORCHITZA, яка "додала перцю", і люди не могли утриматись від танців.

Інтерактивна дитяча зона, спонсором якої цього року була компанія DANONE, подарувала маленьким гостям Пікніка безліч радощів за допомогою каруселей, трамплінів, та інтерактивних ігор, а також деяких спеціальних сюрпризів. Погода ідеально підходила як для активних польових змагань, які проводив Сергій Величанський, ведучий Пікніка, так і для розгортання пікніковських підстилок та відпочинку на зеленій травичці, та смакування освіжаючих безалкогольних напоїв та пива, наданих Спонсорами - Coca-Cola Ukraine та Carlsberg Ukraine.

Після зворушливого виконання національних гімнів України та США, небо над стадіоном осяяли вогні неперевершеного фейрверку, спонсором якого був Winner Imports Ukraine. На цій яскравій ноті завершився ще один чудовий Пікнік. Організатори вже готуються до ще більших веселощей у липні 2014 року, тож слідкуйте за новинами!
 

Палата вдячна всім Спонсорам щорічного благодійного Пікніка на честь Дня Незалежності США 2013

ОСНОВНІ СПОНСОРИ:

ПИВНИЙ СПОНСОР СПОНСОР БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ СПОНСОР ДИТЯЧОЇ ЗОНИ
ВИННИЙ СПОНСОР ОСНОВНИЙ АНГЛОМОВНИЙ МЕДІА ПАРТНЕР СПОНСОР ФЕЙРВЕРКУ
СПОНСОР СЦЕНИ ТА ЗВУКУ

ЗОЛОТІ СПОНСОРИ:


СРІБНІ СПОНСОРИ:


БРОНЗОВІ СПОНСОРИ:

3MAmerican Councils for International Education: ACTR/ACCELSAPOTEX CANADACargillColgate-Palmolive UkraineDelta MedicalDHLGrand Admiral ClubHyatt Regency KievInterContinental KyivLeaterLLC "MEDIALAN"Motorola Solutions,Move OneNestle UkraineProcter & Gamble UkraineSC JohnsonSCISSORHANDS/Alina PivnenkoSenator Apartments,Ukraine International Airlines (UIA)Wrigley Ukraine


КЕЙТЕРИНГ ПАРТНЕРИ:


СПОНСОР ВОЛОНТЕРІВ:

Staff Service Ukraine