Щорічний благодійний пікнік Палати 2011 до Дня Незалежності США

demo

  • Дата
    02.07.2011
  • Час
    16:00
  • Місце
    Стадіон Спартак (вул. Фрунзе, 105)


Співробітники Палати разом із волонтерами зробили все можливе, щоб цього року гості Пікніка незабутньо відсвяткували американське свято. Як завжди, Пікнік запам’ятається відвідувачам неповторною американською їжею, веселими конкурсами, смачним морозивом, солодкою ватою, холодним пивом та численими освіжаючими напоями. Оскільки цього року Пікнік був тісно пов'язаний з футбольною темою, гості мали можливість не лише пограти у футбол як на полі, так і у його настільну версію під тентами, але і сфотографуватися з талісманами Чемпіонату EURO2012 – Славком та Славеком!

Літній дощ, що час від часу накрапав на стадіоні, не злякав гостей Пікніка - фрізбі, футбол і волейбол стали одними з найпопулярніших розваг на свіжому повітрі. Дитяча зона цього року також стала улюбленим місцем проведення часу як малечі, так і їх батьків. Водний зорбінг, батути, надувний замок, численні солодощі та інші розваги перетворили день маленьких гостей на незабутню казку!

Ігор Посипайко, ведучий розважальної програми Пікніка, вкотре забавляв відвідувачів цікавими та веселими конкурсами, участь у яких приносила різноманітні приємні призи від спонсорів. Український музичний холдинг "Lavina Concert" забезпечив яскравий музичний супровід заходу, запросивши таких відомих виконавців, як рок-групу "Табула Раса" та поп-співачку Гайтану. Крім того, поціновувачі музики мали можливість насолодитися виступами колективів Nycholas Tym та Koffein Music Band.

Кульмінацією святкування став захоплюючий феєрверк, перші постріли якого пролунали одразу після традиційної Великої Лотереї та чудового виконання українського та американського гімнів відомими співаками Олексієм Кузнєцовим, переможцем популярного телешоу X-Factor, та Златою Огнєвич, однією з фавориток національного конкурсного відбору Євробачення 2011.

Палата вдячна всім, хто відвідав і підтримав цей захід, та з нетерпінням чекає наступної зустрічі на святкуванні Пікніка у 2012 році!

Палата висловлює щиру подяку всім спонсорам, без участі яких цей захід не мав би такого успіху: компанії Coca-Cola Ukraine за освіжаючі напої та Дитячу зону; компанії Славутич, Carlsberg Group - за холодне розливне пиво та квас, ТНК-ВР Commerce за дивовижний феєрверк, METRO Cash&Carry за смачне вино. Сцена та звукове обладнання, надані компанією Zinteco, зробили живу музику прекрасним доповненням до святкування Пікніка. Крім того, оскільки Пікнік є благодійним заходом, тому особливу подяку Палата висловлює Фонду Східна Європа, який став партнером, відповідальним за розподіл зібраних коштів. Нарешті, всім спонсорам і партнерам Палата завдячує наданими призами для Великої Лотереї.

У 2011 році Щорічний Благодійний Пікнік до Дня Незалежності США в черговий раз довів, що сімейні заходи на свіжому повітрі є особливо популярними серед представників української та іноземної бізнес спільноти завдяки затишній атмосфері, яку створює Американська торгівельна палата в Україні.
Палата вдячна всім Спонсорам щорічного благодійного Пікніка на честь Дня Незалежності США 2011

 

СПОНЗОР ДИТЯЧОЇ ЗОНИ КОРПОРАТИВНИЙ СПОНСОР ВИННИЙ СПОНСОР
ПИВНИЙ СПОНСОР СПОНСОР ФЕЄРВЕРКУ СПОНСОР СЦЕНИ ТА ЗВУКУ
СПОНСОР БЕЗАЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ ОСНОВНИЙ АНГЛОМОВНИЙ МЕДІА ПАРТНЕР

ЗОЛОТІ СПОНСОРИ
 

СРІБНІ СПОНСОРИ
 

БРОНЗОВІ СПОНСОРИ
 
3M UkraineCargill ATChadbourne & Parke LLPChipita UkraineDANONE LLCDeloitte.,Delta MedicalDHLDonbass Palace HotelHyatt Regency KievImperial Tailoring CompanyInterContinental KyivMarriott International,  LeaterMars UkraineMTS UkrainePhoenix Language CenterRiviera SpaTurtess TravelUFOWRIGLEY Ukraine

СПОНСОРИ ВОЛОНТЕРІВ
 
DPD UkraineStaff Service Ukraine

КЕЙТЕРИНГ ПАРТНЕРИ: