Щорічні загальні збори членів Палати

demo

  • Дата
    03.12.2015
  • Час
    17:00
  • Місце
    Hyatt Regency Kyiv (вул. Алли Тарасової, 5)


Палата провела Щорічні загальні збори, де ми мали честь вітати представників вищої ланки бізнес-спільноти, представників влади, дипломатів, стратегічних партнерів та друзів Палати. Гості заходу скористались можливістю поновити зв'язки, поділитися ідеями, робочими новинами та дізнались про нові досягнення у діалозі бізнесу та влади.

Важливою подією під час Зборів стало оголошення нової Ради Директорів Палати - команди відданих своїй справі людей, які безпосередньо впливатимуть на розвиток бізнес-середовища країни у найближчому майбутньому.

Ми вдячні нашим спікерам за щирі слова підтримки та адресовані Палаті та всій бізнес спільноті в Україні.

Володимир Гройсман, Голова Верховної Ради України:

"Зараз ми є свідками і учасниками глибинних змін і трансформацій в історії розвитку нашої держави. Саме ми з Вами можемо забезпечити трансформацію від пострадянської, централізованої, і, як наслідок, корумпованої країни до країни успішної, європейської, в якій є верховенство права і повага до прав людини. Країна змінюється, тому що кожен з Вас добросовісно робить свою роботу."

Жером Ваше, Постійний представник Міжнародного Валютного Фонду в Україні:

"Американська торговельна палата є важливою ареною для обговорення державної політики, де ми можемо отримати належний зворотній зв'язок від представників бізнесу. Багато чого було досягнуто в цьому році. Ми бачимо деякі попередні ознаки стабілізації. Позитивні зміни відображені у показниках валового внутрішнього продукту. Покращується ситуація на валютному ринку, у фінансовому секторі. Наприклад, зростають вклади у національній валюті – гривні. Це все обнадіює"

Грехем Тайлі, Голова компаній «Шелл» в Україні ТОВ «Шелл Юкрейн Експлорейшн енд Продакшн»:

2015 був досить тяжким для бізнесу в Україні, але ми знову переконалися, що разом із труднощами завжди крокують можливості. Ми вийшли на новий рівень діалогу із реформаторами в уряді, міжнародними партнерами, неурядовими організаціями. Завдяки переговорам і дискусіям було прийнято багато важливих змін до законів"

Ми вдячні за Вашу постійну підтримку і хочемо скористатись цією можливістю, аби ще раз підкреслити чисельні досягнення, яких було досягнуто за цей рік завдяки Вашій активній участі у діяльності Палати. 

Ми з нетерпінням очікуємо тісної співпраці з Вами  в інтересах міжнародно-орієнтованої бізнес-спільноти на покращення економічної ситуації в Україні, і закликаємо Вас та Ваших колег до ще більш активної участі у заходах Палати в наступному 2016 році і далі.