Щорічна конференція Американських торгівельних палат Європи у Вашингтоні

demo9-13 травня Президент Палати Андрій Гундер та Віце-президент Тетяна Прокопчук відвідали конференцію Американських торгівельних палат Європи, що проходила у Вашингтоні.  Делегація Американських торговельних палат Європи включала представників 35 Палат з усієї Європи.
Ключовими доповідачами на конференції були Брюс Ендрюс, Заступник Міністра торгівлі США; Майкл А. Лаллі, Заступник Міністра торгівлі США з питань Європи, Близького Сходу і Африки; керівництво Торговельної палати США; керівництво Консультативної ради з питань безпеки; керівництво компаній PayPal, Google, MasterCard, Ford, FedEx і Dow Chemical.

Президент та Віце-Президент Палати також провели ряд двосторонніх зустрічей, спрямованих на обговорення ключових досягнень і викликів у веденні бізнесу та інвестуванні в Україну, можливостей ефективної співпраці, а також активне просування потенціалу України та секторів її економіки, з Бетсі Хафнер, Заступником Торгового представника США з питань Росії і Євразії; Майклом А. Лаллі, Заступником Міністра торгівлі США з питань Європи, Близького Сходу і Африки та Метью Едвардсом, директором Управління у справах Росії, України та Євразії Міністерства торгівлі США; Валерієм Чалим, Надзвичайним і Повноважним Послом України в США; Гері Літманом, Віце-президентом з міжнародних стратегічних ініціатив Торгової палати США; Конгресвумен Марсі Каптур, Співголовою Конгресу Української Форуму.

Після розширених та глибоких дискусій щодо ведення бізнесу в Україні, партнерства США та України у сфері торгівлі, захисту прав інтелектуальної власності, сфер для економічного співробітництва та інвестування, об'єднання зусиль для підвищення обізнаності про експортні можливості для українських компаній на американському ринку з використанням Узагальненої системи преференцій (GSP), ми докладатимемо максимум зусиль для забезпечення виконання досягнутих домовленостей на благо компаній-членів Палати та України в цілому.