Зустріч з Євгенієм Кравцовим, Першим заступником Міністра інфраструктури України щодо проекту Закону «Про залізничний транспорт»

demoПід час зустрічі експерти компаній-членів Палати наголосили, що законопроект №4593 «Про залізничний транспорт» є дуже важливим для регулювання галузі залізничного транспорту та містить низку позитивних та прогресивних норм, таких як запровадження нової моделі державного управління залізничним транспортом, підвищена увага до питань безпеки, запровадження європейських норм, тощо.

 

 
Попри це, у Палаті висловили занепокоєння щодо прийняття законопроекту (ЗП) у існуючій редакції та звернулися до представників Міністерства інфраструктури України (МІУ) з проханням відкликати ЗП для опрацювання останнього з урахуванням пропозицій бізнесу.

В кінці зустрічі, було наголошено, що Міністерство інфраструктури готове працювати над вдосконаленням проекту Закону та після цього розглянути можливість його відкликання або внесення альтернативної редакції. Учасники зустрічі разом з Міністерством інфраструктури домовилися продовжити роботу в робочій групі при Комітету Верховної Ради України з питань транспорту для покращення поточної редакції проекту Закону.