Презентація результатів опитування Палати щодо рівня сприйняття корупції 2016

demo13 грудня Американська торговельна палата в Україні зібрала своїх членів та лідерів боротьби з корупцією для того, щоб представити результати щорічного опитування щодо рівня сприйняття корупції в Україні.
Відкриваючи зустріч, Андрій Гундер, Президент Палати, підкреслив важливість боротьби з корупцією для поліпшення бізнес-клімату та окреслив історію проведення дослідження.

Результати опитування було презентовано Президентом Палати Андрієм Гундером та Головою Робочої групи Палати з питань протидії корупції Ігорем Світликом членам Палати, а також першому заступнику Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максиму Нефьодову, заступнику Генерального прокурора України – Керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назару Холодницькому, члену правління ТІ-Україна Юлії Клименко та Голові правління Центру протидії корупції Віталію Шабуніну. За результатами опитування, 87% респондентів вважають, що боротьба з корупцією є пріоритетом номер один для покращення бізнес-клімату. Водночас, результати дають привід і для певного оптимізму – 47% респондентів, порівняно із минулорічними 27%, вважають, що рівень корупції знизився протягом останнього року. З повними результатами опитування можна ознайомитись за посиланням.