Засідання Комітету з питань митної політики з Сергієм Тупальським, виконуючим обов’язки Начальника Київської міської митниці Державної фіскальної служби України

demo


5 жовтня Комітет Палати з питань митної політики провів зустріч з Сергієм Тупальським, виконуючим обов'язки Начальника Київської міської митниці Державної фіскальної служби України. Зустріч була присвячена обговоренню практичних питань у митній сфері, зокрема:

  • практичні аспекти визначення та підтвердження митної вартості товарів;
  • можливість використання документації з трансфертного ціноутворення для цілей митної оцінки, як під час митного оформлення так і з метою ретроспективного коригування митної вартості;
  • окремі особливості застосування преференційного режиму вільної торгівлі відповідно до Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

 

Також Сергій Тупальський наголосив, що запровадження інституту Уповноваженого економічного оператора та розширення функцій системи «Єдиного вікна» сприятимуть полегшенню ведення бізнесу в Україні.

Дякуємо всім учасникам засідання за активний діалог та Едуарду Злиденному, співголові Робочої групи Палати з питань міжнародної торгівлі, ЕУ, за проактивну позицію та питання.