Засідання Робочої групи з питань антимонопольного законодавства щодо Дорожньої карти реформ антимонопольного законодавства

demo15 листопада Робоча група Палати з питань антимонопольного законодавства провела своє чергове засідання, присвячене виробленню остаточної версії Дорожньої карти Антимонопольної реформи Палати, зокрема її частин, присвячених системі комплаєнсу, контролю за державними закупівлями та процедурних аспектів розслідувань, які проводить Антимонопольний комітет України.
Що стосується системи комплаєнсу, було вирішено, що уніфікований підхід до розгляду існування програми комплаєнсу у контексті розрахунку штрафу буде корисним для бізнесу. Що стосується контролю над державними закупівлями, то було помічено, що підвищення інституційної спроможності Комітету скоріш за все є більш важливим для підвищення його ефективності ніж розширення його повноважень. Що стосується процедурних аспектів розслідування, було вирішено зберегти початкову версію Дорожньої карти.

Серед інших питань було обговорено кілька законопроектів. Зокрема, було обговорено, як нещодавно прийнятий Законопроект №4287 може бути потенційно застосований Антимонопольним комітетом України після набуття чинності. Учасникам також було запропоновано надати коментарі щодо законопроектів №6723 та № 6746, нещодавно прийнятих Верховною Радою України в першому читанні.