Семінар з антимонопольного комплаєнсу «Уроки, винесені з рішень Антимонопольного комітету України проти фармацевтичного виробника і двох його дистриб`юторів»

demoЗустріч було організовано спільно з компанією-членом Sayenko Kharenko та присвячено чесному і відкритому діалогу щодо кроків, які бізнес повинен зробити, аби зменшити ризики від змін у конкурентному праві.
Метою зустрічі було обговорення прецеденту з накладанням Антимонопольним комітетом України (АМКУ) на фармацевтичного виробника Sanofi і двох його українських дистриб’юторів штрафу, який суттєво змінює підходи до визначення законної ринкової поведінки у вертикальних відносинах. Нові підходи АМКУ ставлять під питання інструменти просування, що нібито зменшує здатність українських виробів конкурувати з більш дорогими брендовими продуктами. Ця зміна у правозастосовній практиці АМКУ без сумніву потребує негайної уваги комплаєнс-офіцерів великих міжнародних і місцевих компаній, які займаються просуванням і розповсюдженням товарів в Україні.

Запрошені учасники:

  • Юрій Терентьєв, Голова АМКУ;
  • Світлана Панаіотіді, Державний уповноважений в АМКУ.