Зустріч з Головою офісу Національної інвестиційної ради Юлією Ковалів, Головою ВРУ з питань економічної політики Андрієм Іванчуком та першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максимом Нефьодовим

demo28 лютого Палата провела зустріч з Головою офісу Національної інвестиційної ради Юлією Ковалів, Головою Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики Андрієм Іванчуком та першим заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максимом Нефьодовим.
Обговорення було зосереджено на нещодавно прийнятому Законі "Про товариства з обмеженою відповідальністю та додатковою відповідальністю" та інших питаннях, пов'язаних із державною економічною політикою. Зокрема, були обговорені питання антимонопольного законодавства, такі як проекти Законів №6723 та №6746, приватизація та концесія державних підприємств, захист прав споживачів та антиконкурентні дії органів влади.

Під час зустрічі Андрій Іванчук також оголосив про внесення до Верховної Ради проекту Кодексу про процедуру банкрутства (реєстраційний номер 8060), спрямованого на оновлення існуючої процедури та запровадження положень про банкрутство фізичної особи.