Засідання Робочої групи з питань протидії корупції

demo4 квітня Палата провела чергове засідання Робочої групи з питань протидії корупції, що було присвячене актуальним питанням.
По-перше, представники антикорупційної платформи Integrity.UA представили учасникам свою діяльність. Володимир Крейденко, виконавчий директор Integrity.UA, представив місію та бачення платформи, а також антикорупційну школу, організовану платформою. Ігор Соболевський, заступник голови Integrity.UA представив пілотний проект з антикорупційного аудиту комунальних компаній. Юлія Зальцберг, голова Integrity.UA представила діяльність платформи, пов'язану з запобіганням політичній корупції. Вона також пояснила учасникам можливі ризики, з якими можуть стикнутися компанії у разі фінансування політичної партії.

Подальше обговорення було зосереджено на питаннях забезпечення антикорупційних тренінгів для ділових партнерів та питаннях, що стосуються електронного декларування для представників антикорупційних неурядових організацій, що фінансуються міжнародними донорами, зокрема, щодо того, що особа повинна відповідати усім трьом критеріям, перерахованим у Законі для того, щоб у неї виникав обов’язок подавати електронну декларацію.