Зустріч зі Світланою Глущенко, заступником Міністра юстиції України з питань виконавчої служби

demo26 червня члени Палати мали змогу зустрітись зі Світланою Глущенко, заступником Міністра юстиції України з питань виконавчої служби для того, щоб обговорити поточні питання у цій сфері.
Відкриваючи зустріч, Світлана Глущенко розповіла учасникам про поточний стан законодавства, а також про функціонування системи примусового виконання рішень - як державних, так і приватних виконавців. За її словами, наразі працюють 120 приватних державних виконавців, які пройшли всі необхідні іспити та мають право на виконання судових рішень. Вона також окреслила основні напрямки роботи, що в даний час проводяться Міністерством юстиції, у тому числі сприяння добровільному виконанню судових рішень та автоматизації процесів у Міністерстві.

Подальше обговорення було присвячено питанням, з якими стикаються компанії-члени Палати в процесі практичної взаємодії пов'язаної з виконанням судових рішень, таких як обробка запитів Міністерством юстиції, роль банків у накладенні арешту на майно та можливі способи розширення сфери виконання рішень приватними виконавцями. Крім того, обговорювалась можливість залучати експертів Палати у роботу над новими законодавчими ініціативами, які можуть покращити процес виконання рішень.