Заходи партнерів

Retail & Development Business Awards 2019 1 дн. 20 вересня, 2019, 07:00 |

На церемонії будуть названі і нагороджені найуспішніші компанії рітейлу та девелопменту країни.

Програма форуму традиційно охопить найактуальніші питання галузі – податкову реформу, її результати та застосування на практиці, актуальну судову практику та, звичайно, міжнародне податкове планування.

А2В Форум: адвокатура для бізнесу 1 дн. 20 вересня, 2019, 09:00 |

Тенденції та практичні кейси ведення та захисту бізнесу обговорять на форумі/

Форум збере ключових експертів, щоб обговорити заплановані зміни до податкового законодавства та дати бізнесу можливість донести свою точку зору.

Дана програма розроблена для бухгалтерів та аудиторів, які мають навички складання та/або перевірки звітності за національними стандартами та бажають отримати навички складання звітності за МСФЗ і стати фахівцями, акредитованими Асоціацією Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (АССА).

Програма підготовки «CІМА P1» 2 дн. 21 вересня, 2019, 09:00 |

Програма орієнтована на спеціалістів у сфері фінансів та управління: фінансових менеджерів, спеціалістів з управлінського обліку, фінансових контролерів, економістів, аналітиків, бухгалтерів, менеджерів компаній, які бажають отримати навички використання фінансової інформації для прийняття управлінських рішень.

Ярмарок Вакансій Kyiv Post 2 дн. 21 вересня, 2019, 10:00 |

Компаніям цей захід надає чудову можливість зібрати базу резюме та підсилити імідж роботодавця, відвідувачам - поспілкуватися з топовими  роботодавцями українського ринку та пройти перше інтерв'ю.

Компанія EY в Україні розпочинає спеціальну програму навчання для представників малого та середнього сімейного бізнесу в Україні.

Visa Cashless Forum 2019 5 дн. 24 вересня, 2019, 08:30 |

Форум — це щорічна платформа, яка об’єднує експертів у галузі цифрових платежів та інновацій, представників фінансових установ, фінтеху, торгово-сервісних установ, постачальників платіжних послуг й регуляторів для обговорення сучасних тенденцій, викликів та ключових напрямків розвитку галузі.

II Український Енергетичний Тиждень’19 5 дн. 24 вересня, 2019, 09:00 |

Долучайтеся до заходу, щоб зустрітися з головними гравцями ринку енергетики та дізнатися про новітні розробки у цій сфері. 

Український Бізнес Форум 2019 5 дн. 24 вересня, 2019, 09:00 |

Традиційно форум відвідують власники бізнесу, консультанти, юристи-міжнародники, банкіри, агенти з нерухомості, інвестори.

Дана програма розроблена для бухгалтерів та аудиторів, які мають навички складання та/або перевірки звітності за національними стандартами та бажають отримати навички складання звітності за МСФЗ і стати фахівцями, акредитованими Асоціацією Сертифікованих Присяжних Бухгалтерів (АССА).