Заходи партнерів

Ukraine Economy Week 20 травня, 2019, 17:00 |

Подія спрямована на розвиток нових економічних ідей та підходів для України.

«Як бути?» — форум про конкуренцію за кадри Сьогодні 22 травня, 2019, 09:00 |

Конференція присвячена обговоренню і обміну досвідом лідерами кращих компаній.

Програма заходу сформована з тематичних блоків, які стосуються особливостей розвитку українського вагонобудування, експлуатації та ремонтам вагонів, налагодження партнерських відносин між АТ «Укрзалізниця» та бізнесом

Grain Ukraine-2019 2 дн. 24 травня, 2019, 09:00 |

Конференція – міжнародна галузева платформа для діалогу найбільших представників агроринку, керівників українських агропродовольчих компаній, комерційних та інвестиційних банків, а також технологічних трендсеттеров в агросфер

Конференція є найбільшою галузевою подією України, яка відбувається лише раз на 2 роки і об'єднує біля 300 представників компаній та організацій з понад 10 країн світу.     

Як розробити та впровадити систему безпеки бізнесу, як провести аудит цієї системи та забезпечити ефективну діяльність та інші питання обговорюватимуться на вебінарі.

Долучайтеся події, що обіцяє в черговий раз стати інформаційною і продуктивною зустріччю представників двох провідних світових гравців агробізнесу

Захід об'єднає лідерів клінічних досліджень для обговорення актуальних проблем, з якими мають справу організації, що планують і проводять клінічні випробування в ЦСЄ.

Головна Конференція PwC цього року стане платформою для обміну досвідом, нетворкінгу та захопливих обговорень.

V Ukrainian Antitrust Forum 7 дн. 29 травня, 2019, 09:00 |

Необхідні законодавчі кроки для узгодження національної практики з найкращими міжнародними практиками обговорюватимуться на форумі. 

Grain & Maritime Days in Odesa 8 дн. 30 травня, 2019, 09:00 |

Grain & Maritime Days in Odesa – найбільший міжнародний захід із 18-річною історією, який об'єднує інтереси представників усіх галузей зернової та морської індустрії для ділового та неформального нетворкінгу.