Американська торговельна палата в Україні обрала нову Голову Ради директорів та Виконавчий комітет

Олену Кошарну обрано Головою Ради директорів Американської торговельної палати в Україні

Київ, 12 грудня, 2018

Американська торговельна палата в Україні (Палата) оголосила сьогодні, що Олену Кошарну, Співзасновника та Головного виконавчого директора Horizon Capital, було обрано на посаду Голови Ради директорів Американської торговельної палати в Україні на 2019 рік. Новообраними Співголовами стали – Олександр МакУортер, Голова Правління Citibank, та Маттео Патроне, Керуючий директор, Східна Європа та Кавказ, Європейський банк реконструкції та розвитку. Ірина Козлова, Генеральний директор PepsiCo Ukraine обійматиме посаду Скарбника, а Сергій Чорний, Голова представництва в Україні, Керуючий партнер, Baker McKenzie – посаду Секретаря та Юридичного радника. Це перший випадок у 26-річній історії Палати, коли жінку - генерального директора було обрано Головою Ради Директорів.

Американська торговельна палата в Україні налічує понад 600 компаній-членів та афілійованих сторін. З 1992 року Палата представляє інтереси інвесторів, транснаціональних корпорацій та компаній, що працюють в Україні. Вона продовжує стояти на захисті бізнесу шляхом підтримки дієвого діалогу між бізнесом і владою, постійно створюючи можливості для бізнес-партнерства, а також просуваючи Україну в світі як привабливий напрям для інвестицій.

Рада директорів Палати відіграє ключову роль у розробці стратегії та бачення Палати, відповідно до пріоритетів та потреб компаній-членів. Директори активно займаються стратегічною діяльністю, використовуючи всю свою професійну експертизу та працюючи задля полегшення умов ведення бізнесу в Україні.

Андрій Гундер, президент Американської торговельної палати в Україні, керує операційною діяльністю Палати разом зі своєю командою та звітує перед Радою директорів.

"Я хочу привітати Олену та Виконавчий комітет з цим обранням. Це дійсно хороша новина для наших компаній-членів, 74% з яких планують розширити свій бізнес в Україні в 2019 році. З нетерпінням чекаю на плідну співпрацю з Оленою, новообраним Виконавчим комітетом і всією Радою директорів впродовж дуже цікавого року, представляючи інтереси компаній-членів", – прокоментував Андрій Гундер, Президент Американської торговельної палати в Україні.

«Від імені Ради директорів Палати я хочу подякувати Гжегожу Хмелярському, Керуючому директору McDonald's Україна за його лідерство на посаді Голови з 2017 року. Працювати в складі Ради протягом останніх трьох років, поряд з такими шанованими членами нашої спільноти, було дуже корисним. Для мене велика честь бути обраною на посаду Голови Ради директорів. Я з нетерпінням чекаю на співпрацю з нашою Радою директорів та Президентом Палати, щоб посилити успіхи країни та її спільноти, а також зосередити увагу на питаннях, які мають велике значення для наших компаній-членів протягом цього важливого року», – сказала Олена Кошарна, голова Ради директорів Палати.

Олена Кошарна, Співзасновник та Головний виконавчий директор Horizon Capital, керує чотирма фондами, що здійснюють свою діяльність в Україні та прилеглому регіоні, сукупний капітал яких складає понад $800 мільйонів. Пані Кошарна народилася у Канаді і живе та працює в Україні протягом 25 років. Вона є сертифікованим професійним бухгалтером і здобула диплом з відзнакою в галузі ділового адміністрування в Школі бізнесу Айві в Канаді.           

За більш детальною інформацією звертайтесь до:  
Юліани Чижової, Старшого координатора із зв'язків з громадськістю та пресою Американської торговельної палати в Україні, ychyzhova@chamber.ua; 063 641 9368