INTEGRITES продовжує зміцнювати команду партнерами з міжнародних юридичних фірм

Партнери київського офісу міжнародної юридичної фірми Jeantet Ілля Ткачук та Ігор Красовський приєднались до команди INTEGRITES. У результаті, загальна кількість партнерів фірми збільшилась до 19 у 6 представництвах фірми.

 Прихід Іллі, Ігоря та їх команди посилить практики M&A і фінансового права INTEGRITES та сформує департамент по роботі з франкомовними клієнтами фірми.

Цей перехід продовжує серію важливих приєднань топових партнерів та команд практик. Протягом останніх 5 років до INTEGRITES приєдналися три партнери з київського представництва фірми Gide Loyrette Nouel, радник і партнер з Sayenko Kharenko та Avellum в Україні, колишній керуючий партнер Grata в Казахстані та першокласний радник з Dentons. Також, INTEGRITES об'єдналася з відомою фірмою «Правочин», що спеціалізується на судових спорах. Починаючи з 2017 року, професіоналізм фірми у різних практиках був високо оцінений  всіма міжнародними та національними рейтингами: Chambers Global, Legal 500, IFLR 1000, Who's Who Legal, the Ukrainian Law Firms.

«Ми вітаємо команду нових партнерів і раді бачити, що провідні юристи на ринку обирають INTEGRITES. Формування видатної команди з бездоганною репутацією та глобальним визнанням відповідає нашій стратегії бути сильним регіональним партнером для міжнародного бізнесу», - коментує д-р Олексій Фелів, керуючий партнер INTEGRITES.