Нова служба – нові підходи. Бізнес зустрівся з новопризначеним головою Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Більш-менш повноцінну роботу нова Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів розпочне через 1,5-2 місяці. Механізм її роботи ґрунтуватиметься на певних принципах. Зокрема, пріоритетом служби є відмова від надлишкових функцій, здійснення консультаційної роботи, перевірки лише там, де вони потрібні, планування перевірочної діяльності, максимальна прозорість, передача частини функцій приватному сектору, досягнення еквівалентності української системи контролю з системою ЄС. Про це представникам бізнесу, що працюють у сфері харчових продуктів, аграрно-промислового комплексу та насіння, повідомив новопризначений голова Служби Сергій Глущенко під час зустрічі, організованої Американською торговельною палатою в Україні

«Це не нормально, коли жодна із об’єднуваних Службою інспекцій не має планів перевірок.  Тому ми розпочнемо планувати діяльність наших органів, аби відійти від практики хаотичних та безсистемних перевірок. Цей план буде абсолютно публічним та доступним для кожного», - зазначив Сергій Глущенко.

Він також повідомив, що Служба в жодному разі не відтягуватиме адаптацію вітчизняних технічних регламентів до європейських норм. Також одним із пріоритетів Служби є завершення формування законодавчого забезпечення по всьому харчовому ланцюгу, зокрема мова йде про закони України «Про державний контроль,  що здійснюється з метою перевірки відповідності законодавству про безпечність та якість харчових продуктів і кормів, здоров'я та благополуччя тварин», «Про корми», «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», «Про матеріали, що контактують із харчовими продуктами» та інші.

«Ми проведемо інвентаризацію інструментів державного регулювання із наступним скороченням їх кількості, виходячи з того, що такі інструменти мають відповідати законодавству ЄС, вони не повинні дублюватися і повинні бути ринковими», - сказав Сергій Глущенко.

За його словами, по Україні в середньому діє 1 лабораторія на 18 тис. жителів, в Британії, для порівняння , - 1 лабораторія на 500 тис. жителів, тому новостворена служба поступово залишить рівно стільки лабораторій, скільки потрібно для виконання необхідного для держави обсягу робіт.

Також стало відомо, що Служба невдовзі буде готовою до запуску в експлуатацію систем швидкого оповіщення про виявлену небезпечну продукцію. Це дозволить навести порядок на ринку, а також виявляти та не допускати перетину українського кордону небезпечною продукцією.

Бізнес-спільнота має великі сподівання на ефективну роботу нової Служби, тим паче з огляду на активну участь Сергія Глущенка в процесах дерегуляції у сфері безпечності харчових продуктів за захисту прав споживачів. Зокрема, протягом 2014-2015 років вже скасовано 139 дозволів, звужено застосування для 12 дозволів, скасовано близько 20 ліцензій.