Заява Президента Американської торговельної палати в Україні, Андрія Гундера, про важливість майбутніх реформ банківського та фінансового сектору України

Американська торговельна палата в Україні незмінно прагне бути надійним партнером у процесі економічного відновлення та розвитку України. Наразі вкрай необхідним є проведення структурних реформ у банківській та фінансовій сфері, зокрема подальше очищення банківської системи, продовження процесу лібералізації валютного регулювання та нарощування золотовалютних резервів, що не втрачає актуальності для бізнес-спільноти. Продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом, як і безперервність покращення макроекономічних показників, є запорукою майбутнього зростання економіки України. Надзвичайно важливо забезпечити виконання всіх зобов’язань, взятих Україною у рамках співпраці з міжнародними партнерами. Роль Національного банку України у цих процесах є однією з ключових.

Користуючись нагодою, ми висловлюємо щиру подяку Валерії Гонтаревій за постійну підтримку конструктивного та відкритого діалогу під час кожної зустрічі з представниками бізнес-спільноти та за високопрофесійну роботу на посаді Голови Національного банку України, та високо цінуємо реформи розпочаті у банківській та фінансовій сфері.

Новий очільник Національного банку повинен проявити компетентність і неупередженість задля забезпечення безперервності реформ у банківському секторі. Незалежність і професіоналізм є надзвичайно важливими, разом з покращенням репутації Національного банку. Палата готова підтримати подальші структурні реформи фінансової системи України шляхом надання експертних пропозицій і рекомендацій компаній-членів.