ALFA-BANK, JSC

demo

 • Директор:
  Рафал Ющак
 • Адреса:
  Київ, 01001, Вул. Десятинна, 4/6
 • Пошта:
 • Телефон:
  +38 (044) 490-4600
 • Місто:
  Київ
 • Факс:
  +38 (044) 490-4601
 • Сайт:

Більше інформації

Альфа-Банк (Україна) - універсальний український  банк з іноземним капіталом, один з найбільш надійних банків України.  Згідно з рейтингом Національного банку України, Банк входить до групи найбільших банків країни за розміром активів.

Банк входить до міжнародного Консорціуму Альфа-Груп, та у своїй діяльності використовує досвід  банківської групи «Альфа-Банк», яка працює в 5 країнах: Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах.

Банк надає клієнтам в усіх сегментах, від приватних осіб до найбільших компаній, зручні сучасні банківські продукти та рішення, включаючи депозитні та кредитні програми, розрахунково-касове обслуговування, грошові перекази, відкриття та ведення поточних, кореспондентських рахунків, карткові продукти, зарплатні проекти, обслуговування фінансових потоків, факторинг, лізинг, торгове фінансування, операції з банківськими металами, та ексклюзивні послуги приватного банківського обслуговування тощо. 

Альфа-Банк продовжує розвиватися як універсальний банк, вдосконалюючи якість обслуговування клієнтів, збільшуючи різноманітність послуг, та підвищуючи операційну ефективність.

Банк є одним із лідерів у запровадженні нових технологій.

Досягнення Банку на українському ринку підтверджені численними рейтингами та дослідженнями. Банк має рейтинги від двох міжнародних рейтингових агентств Standard & Poor's, Fitch Ratings та національного рейтингового агентства Експерт-Рейтинг.  

Альфа-Банк Україна є відповідальним корпоративним підприємством та бере участь у сталому розвитку суспільства. Банк веде прозорий бізнес та працює над підвищенням стандартів звітності та розкриття інформації.