Команда Палати

Президент
  • Андрій Гундер Андрій Гундер

    Президент

Віце-президент
  • Тетяна Прокопчук Тетяна Прокопчук

    Віце-президент

Департамент стратегічного розвитку
  • Наталя Пліха Наталя Пліха

    Керівник департаменту стратегічного розвитку

  • Олена Степанова Олена Степанова

    Менеджер з питань стратегічного розвитку (правова політика)

  • Галина Ісаків Галина Ісаків

    Менеджер з питань стратегічного розвитку (нормативні та зовнішні зв'язки)

  • Оксана Швець Оксана Швець

    Молодший менеджер з питань стратегічного розвитку (оподаткування та митна політика)

  • Богдан Іванюк Богдан Іванюк

    Менеджер з питань стратегічного розвитку (координатор комітетів)

  • Тетяна Темнюк Тетяна Темнюк

    Менеджер з питань стратегічного розвитку (паливно-енергетичний комплекс)

  • Владислава Левакіна Владислава Левакіна

    Асистент комітету з питань енергетики

  • Юлія Стельмах Юлія Стельмах

    Менеджер з питань стратегічного розвитку (харчова промисловість)

  • Яна Познякова Яна Познякова

    Асистент комітету з питань харчової промисловості

  • Марія Гончаренко Марія Гончаренко

    Менеджер з питань стратегічного розвитку (агропромисловий комплекс)

  • Тетяна Чекановська Тетяна Чекановська

    Менеджер з питань стратегічного розвитку (насінництво)

  • Максим Проскуров Максим Проскуров

    Менеджер з питань стратегічного розвитку (охорона здоров’я)

  • Інна Маркус Інна Маркус

    Асистент комітету з питань охорони здоров'я

  • Володимир Дельбін Володимир Дельбін

    Молодший менеджер з питань стратегічного розвитку (інформаційні технології)

  • Зорина Дем'яненко Зорина Дем'яненко

    Молодший менеджер з питань стратегічного розвитку

  • Ольга Підлужна Ольга Підлужна

    Асистент департаменту стратегічного розвитку

  • Юліана Чижова Юліана Чижова

    Координатор із зв'язків з громадськістю та пресою

  • Тетяна Кравчук Тетяна Кравчук

    Координатор із зв'язків з громадськістю та пресою

Департамент з маркетингу
  • Яна Янсон Яна Янсон

    Керівник департаменту з маркетингу

  • Борис Кулешов Борис Кулешов

    Старший координатор з маркетингу

  • Валерія Борзиста Валерія Борзиста

    Координатор з маркетингу

  • Владислав Казак Владислав Казак

    Координатор веб-проектів

Департамент з розвитку бізнесу
  • Наталія Червона Наталія Червона

    Керівник департаменту з розвитку бізнесу

  • Роман Кравець Роман Кравець

    Координатор бази даних

  • Юлія Церишенко Юлія Церишенко

    Координатор департаменту з розвитку бізнесу

  • Ірина Головкевич Ірина Головкевич

    Асистент департаменту з розвитку бізнесу

Департамент з організації заходів
  • Борис Рябінчук Борис Рябінчук

    Керівник департаменту з організації заходів

  • Анастасія Морозова Анастасія Морозова

    Координатор з організації заходів

  • Ірина Калмикова Ірина Калмикова

    Координатор з організації заходів

Адміністративно-фінансовий департамент
  • Лілія Сінькова Лілія Сінькова

    Адміністративний та фінансовий координатор

  • Олена Іванова Олена Іванова

    Асистент президента

  • Владислав Глива Владислав Глива

    Інженер з комп'ютерних систем

  • Олена Потилко Олена Потилко

    Бухгалтер

  • Марина Рахнянська Марина Рахнянська

    Асистент адміністративно-фінансового департаменту

  • Валерія Усенко Валерія Усенко

    Секретар

  • Олександр Бондаренко Олександр Бондаренко

  • Володимир Поплавець Володимир Поплавець

Департамент з управління людськими ресурсами
  • Анюта Семотюк Анюта Семотюк

    Керівник департаменту з управління людськими ресурсами

  • Тетяна Гуменчук Тетяна Гуменчук

    HR координатор