Засідання Робочої групи з питань антимонопольного законодавства за участі першого заступника Голови Антимонопольного Комітету України Марії Ніжнік

demo

Порядок денний:

3 вересня Робоча група з питань антимонопольного законодавства провела засідання, присвячене економічним концентраціям, за участі Марії Ніжнік, першого заступника Голови Антимонопольного Комітету України.

Відкриваючи зустріч, Марія Ніжнік підкреслила, що АМКУ наразі проводить роботу щодо спрощення процедур та критеріїв для обов’язкового отримання дозволів для того, щоб сфокусувати свою роботу винятково на концентраціях, що мають значний ефект на конкуренцію в Україні. Вона також окреслила позицію АМКУ щодо проекту Закону №2168а«Про внесення змін до Закону України "Про захист економічної конкуренції" (щодо підвищення ефективності системи контролю за економічними концентраціями)». Вона також закликала Палату подати пропозиції до Положення про концентрацію, для того, щоб забезпечити спрощення процедури до того, як будуть внесені зміни до Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Подальша дискусія стосувалась інших питань, що стосуються економічних концентрацій, таких як проблема множинності заяв у випадку, коли у концентрації бере участь група компаній або робота електронної бази.

За результатами зустрічі було вирішено продовжити співпрацю з цього питання.